Vánoční posezení v ŠD

Těsně před vánočními svátky jsme 20. prosince uspořádali společné vánoční odpoledne, kterého se zúčastnily děti ze všech tří oddělení.
Ve 3. oddělení jsme viděli videoprezentaci o slezských vánočních zvycích, ochutnali polévku se švestkami a oříšky s názvem ,,bryja,“, také oplatky s medem, cukroví a rozkrojili jablka, abychom zjistili, zda v nich bude hvězdička. V 1. oddělení jsme se naučili zpívat slezskou koledu ,,Přibjigali do Betléma pastyře“ a zkusili si pouštět lodičky ze skořápek ořechů. Celou třídou se linula vůně zapáleného Františka. Ve 2. oddělení byla připravena pracovní dílna, kde si děti mohly vyrobit anděla z papírových košíčků, slepit vánoční hvězdu, či vymalovat omalovánky s vánoční tématikou. Děti se mezi jednotlivými odděleními mohly volně pohybovat a vyzkoušet si dle chuti a nálady všechny připravené aktivity. Odpoledne se nám vydařilo a již se těšíme na další společnou akci.
Za ŠD I. Uherková

Po-Vánoční vystoupení BETLÉM
TERMÍN VÝBĚRU ÚPLATY NA NEINVESTIČNÍ NÁKLADY ŠD
Vánoční posezení v ŠD
Školní družina v prosinci
Úspěch našich přírodovědců
Sněženka ve vánoční Praze
Jedeme do finále
DPS Sluníčko zpívalo na ,, Vánočních akordech “
Mikulášské odpoledne v ŠD
ŠD v listopadu
Svačinový den ve 3.B
Výtvarné tvoření s rodiči
Naši deváťáci jsou nejlepší
Třetí A opět bruslí.
Hoši uspěli
DPS Sluníčko v Bělotíně
UPOZORNĚNÍ
Kloboukový den ve 3.B
Fun Day ve 3.B
Podzimní tvoření ve 3.B
ŠKOLNÍ DRUŽINA V ŘÍJNU
Ozdravný pobyt
Sněženka si na soustředění „mákla“
Soustředění DPS 18.10. - Info č.3
Info ze soustředění 17.10.
Soustředění DPS
VOLNO ŘEDITELE ŠKOLY
Malování triček na ZŠ K.Dvořáčka
Stali jsme se PATRONY