SOUTĚŽ VE SBĚRU PAPÍRU 2016/2017 - 1.pololetí

SOUTĚŽ VE SBĚRU PAPÍRU 2015/2016 - 2.pololetí

Dne 17.6. byla v naší škole ukončena soutěž ve sběru starého papíru. A jak to dopadlo? Naše škola nasbírala za celý školní rok 40 500 kg papíru a umístila se v soutěži „Zelený strom“, kterou pořádá společnost ORC recycling s.r.o., na krásném 2. místě.
Školní výsledky sběrové soutěže:

Třídy – 2.pololetí :
1. místo: 1.A
2. místo: 5.A
3. místo: 4.A

Jednotlivci za celý rok:
1. místo: Aneta Turoňová – 4 359 kg
2. místo: Tereza Czajová - 2 381 kg
3. místo: Karolína Uherková – 2 005 kg

Další umístění najdete v přiložených tabulkách.
Čtyřicet žáků, kteří přinesli za celý školní rok nejvíce papíru, pojede v pátek 24.6. na výlet do Kopřivnice, kde navštíví Technické muzeum Tatra, Lašské muzeum a muzeum Fojství – vše zdarma.

Děkujeme dětem i rodičům, kteří se zapojili do sběrové soutěže a těšíme se na spolupráci v příštím školním roce.

Mgr. Šárka Cenková

SOUTĚŽ VE SBĚRU PAPÍRU 2015/2016 - 1.pololetí

Naše škola se každoročně zapojuje do ekologické akce „Zelený strom“, kterou pořádá firma ORC recycling s.r.o. Jedná se o soutěž ve sběru starého papíru mezi školami z celého Moravskoslezského kraje. Každý rok se umisťujeme na předních místech, za což dostáváme od společnosti ORC finanční odměnu. Peníze škola využívá k dovybavení tříd a učeben. Vyhodnocení soutěže na naší škole probíhá na konci každého pololetí. V 1. pololetí dostanou všichni žáci, kteří nasbírali více než 150 kg, drobné dárky. Soutěž pak pokračuje i ve 2. pololetí. Na konci školního roku se soutěž vyhodnotí a 40 žáků, kteří přinesou za celý školní rok nejvíce starého papíru, jede zdarma na výlet. Kromě soutěže jednotlivců probíhá i soutěž tříd. Třídy, které se umístí na 1. -3. místě, dostávají od školy poukázky v hodnotě 1 000, 700 a 500 Kč, které mohou použít pro svou třídu. Věříme, že se nám i letos podaří obsadit v soutěži „Zelený strom“ přední místo.

Šárka Cenková, koordinátor sběrové soutěže

Poděkování