JAK POMOCI?
Zapojením se do projektu PANENKA Českého výboru pro UNICEF podpoříte celosvětové programy očkování UNICEF.

ADOPTUJ PANENKU A ZACHRÁNÍŠ DÍTĚ.
Každá panenka představuje dítě, které bude s Vaší pomocí proočkováno proti šesti smrtelným dětským nemocem (spalničky, záškrt, černý kašel, tetanus, tuberkulóza, dětská obrna). Částka 600,- Kč, za niž si panenku můžete adoptovat, představuje náklady na očkování jednoho dítěte.

Panenky vytvořené žáky naší školy jsou vystavené ve vestibulu školy. Zakoupit si je můžete na sekretariátu školy.

Více informací:anna.papajova@gmail.com

Anna Papajová

PRODEJNÍ MÍSTO UNICEF
Na naší škole je od září 2010 zřízeno prodejní místo UNICEF. Prodáváme panenky pro projekt Panenka – „ Adoptuj panenku a zachráníš dítě.“ Cílem projektu Panenka je získat finanční prostředky pro celosvětovou očkovací kampaň UNICEF, a to za použití symbolu, který znají všechny děti na světě – panenky. Cena jedné panenky je 600,- Kč a je stanovena podle nákladů potřebných na očkování jednoho dítěte v rozvojových zemích proti šesti smrtelným dětským chorobám. Panenky jsou vystavené ve vestibulu školy a zakoupit je lze na sekretariátu školy.
Anna Papajová

26. 09. 2017