Dne 19. května 2026 proběhlo městské kolo atletického čtyřboje žáků základních škol. Naše škola obsadila všechny čtyři věkové kategorie a po výborných výkonech našich sportovců ovládla hned tři z nich. V kategorii jednotlivců jsme získali tři zlaté a jednu bronzovou medaili.
Družstva 1. místo - mladší dívky 1. místo - mladší chlapci 1. místo - starší chlapci.
Jednotlivci - Mladší dívky 1. místo - Berenika Kabaštová 3. místo - Nikola Zarembová
Mladší chlapci - 1. místo - Maxmilian Mannsbart
Starší chlapci - 1. místo - Vojtěch Kopecký
Gratulujeme našim sportovcům a děkuji učitelům tělesné výchovy za jejich přípravu.
© 2026 Základní škola Orlová - Lutyně K. Dvořáčka 1230 okres Karviná, příspěvková organizace, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO