Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Netradiční tělocvik v 5. B a 5. C

Netradiční tělocvik v 5. B a 5. CJak je asi našemu spolužákovi Alexovi, který je na vozíčku? Může se dostat sám třeba z pokoje do pokojíčku? Na tyto a další otázky nám odpověděla dnešní hodina tělocviku. Zavázali jsme si nohy a celou hodinu jsme strávili na zemi na žíněnkách, abychom si vyzkoušeli, jaké to je nechodit. Alex nám se svým tatínkem předvedl, jak je na zemi obratný, jak se rychle umí přemístit z jednoho konce tělocvičny na druhý. Zasoutěžili jsme si na blikačkách – no nebylo vůbec jednoduché se dostat se se zavázanými nohami od jedné k další, vyzkoušeli jsme si chytat vsedě míček s baseballovou rukavicí, pinkali si s nafukovacími míčky, přenášeli míčky.  Zjistili jsme, že Alex je velmi obratný a tyto činnosti na zemi mu šly daleko lépe než nám.

A velkým překvapením byli maskoti Orlík a Medvěd, kteří nám po celou dobu fandili. Velké poděkování patří všem trenérům MSK, kteří hodinu netradičního tělocviku vedli.

Na závěr si zasoutěžili Alex a zástupci z každé třídy proti dospělým. A kdo vyhrál? Přece Alexův tým.

Alexi, jsi naše hvězda, jsi správný kluk a kamarád.