Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Sněženka v Jablonci

Sněženka v Jablonci            Dětský pěvecký sbor Sněženka ze ZŠ Karla Dvořáčka v Orlové se letos v květnu už podruhé zúčastnil Jabloneckého hudebního festivalu  v  Jablonci nad Nisou. Ačkoliv to bylo zrovna v pátek třináctého ,   vystoupení v Jabloneckém městském divadle se opravdu povedlo.  Náš sbor byl ze všech nejvzdálenější – jak uvedla paní moderátorka  - a i za tu dlouhou cestu  (ale samozřejmě i za náš pěvecký výkon) jsme byli odměněni velkým potleskem hlediště.  Další odměnou pro nás byl výlet, který následoval. Přespali jsme v nádherných Jizerských horách v penzionu U Špičáku a druhý den jsme navštívili nádherné Muzeum skla a bižuterie v Jablonci – a také voňavé Muzeum tvarůžek v Lošticích. Samozřejmě jsme také nakoupili dost dárečků , někdo pro rodiče,  někdo i pro sebe.  Celkově se celý zájezd velmi vydařil a děkujeme našim milým učitelkám  Heczkové a Kunčíkové, že se o nás staraly, děkujeme panu Vrlíkovi, že nás krásně doprovázel na klavír a paní sbormistryni Macurové, která to všechno zorganizovala. Děkujeme také městu Orlová, které nám na dlouhou cestu do Jablonce přispělo svou dotací. Těšíme se, že po dlouhé „covidové“ pauze nebude tento zájezd posledním.                                                               

Za sbor Sněženka Karla Macurová.